Tvorba webových stránek

NetHub Vám zajistí webové stránky na profesionální úrovni pro Vás, Vaši firmu, pro Vaše podnikání. NetHub

Jaké produkty nabízíme?


SEO

Nástroj SEO slouží ke zviditelnění Vašeho webu ve vyhledávačích, jako je Google, Seznam, Bing apod. My SEO optimalizujeme a nastavíme tak, aby se Vaše stránky umístily v horních pozicích těchto vyhledávačů.

animation_300_l0a4tspr-2

E-mailová schránka

K webovým stránkám Vám navíc poskytneme ZDARMA libovolný počet e-mailových schránek na Vaší doméně s úložištěm 5000MB. Pokud bude Váš web na doméně např. mujweb.cz, můžete mít email info@mujweb.cz

animation_300_l09hdf29-2

Zabezpečení stránek

Vaše stránky zabezpečíme proti virům, spamu a díky SSL certifikátu, který zařídíme k Vašemu webu zdarma bude Váš web zašifrovaný a bezpečný.

animation_300_l0a4kqs9-2

Google Analytics

Díky službě Google Analytics, kterou Vám rádi zajistíme k Vašemu webu se budete moci podívat na celkovou návštěvnost webu, na čas strávený uživatelem na webu a mnoho dalších dat.

animation_300_l09uv9fq

Zálohování webu

Vaše webové stránky zazálohujeme na několik měsíců, takže se nebudete muset bát připadných tragédií.

Responzivita webových stránek

Responzivní design webových stránek zajistí, aby Vaše stránky vypadaly dobře na všech zazířeních, od malých mobilní zařízeních, až po velké obrazovky počítačů.

Redakční software

WordPress je nejrozšířenější redakční systém na světě a je celosvětově používaný společnostmi jako Misrosoft, Sonny, BBC, FaceBook, The Walt Disney Company a miliony dalších.

Propojení se sociálními sítěmi

Propojíme Váš web se sociálními sítěmi, jako je Instagram, FaceBook, TikTok, Twitter a podobně.

Neomezené možnosti

Váše stránky budou disponovat neomezeným úložištěm, takže na Vašem webu může zazářit galerie či promo video.

Scénář

Kontaktujte nás

Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, či na +420 777 130 777 nebo nám napište na info@nethub.cz

Schůzka

Poté on-line nebo na schůzce doladíme detaily. Nově je možná on-line schůzka. Na první schůzce či po telefonu nám sdělíte záměr Vaší webové stránky. Co by měla splňovat a na koho by měla cílit. Po zpracování Vašich požadavků Vám sdělíme přesnou částku.

Průzkum konkurence

Ve Vašem oboru najdeme konkurenci a důkladně projdeme jejich web, abychom se ujistili, že web od nás bude lepší a zacílí na větší množství uživatelů.

Web prezentace a návrh webu

Uděláme Vám návrh, aby byly Vaše stránky co nejvíce úspěšné a splňovali Vaše kritéria. Návrh webu je zcela ZDARMA.

Zpětná vazba

Zajímá nás, co si o návrhu myslíte, každý detail vašeho webu s Vámi budeme konzultovat, aby splňoval veškeré požadavky a zároveň okouzlil návštěvníky webu.

Uveřejnění webových stránek

Po dokončení webu, optimalizaci SEO a Vašem souhlasu spustíme stránky na světlo internetu. Poskytneme Vám všechny potřebné informace, hesla a základní manuál pro menší úpravy na stránkách.

Co Vám můžeme zaručit?

Originální vzhled

Webové stránky jsou v dnešní době nepostradatelnou součástí každého businesu, my Vám zaručíme jedinečný a originální vzhled, kterým zazáříte.

Vývoj webu

Náš tým Vám vytvoří webové stránky na té nejvyšší úrovni. Postaráme se o hladký a rychlý chod skvěle vypadajícího webu.

Férovou cenu

Poskytujeme kvalitní služby vývoje webových stránek za férovou cenu, takže za své peníze dostanete to nejlepší. NetHub Vám pomůže získat z Vašich webových stránek maximum.

Jedničky na trhu

Vytvoříme webové stránky malým, středním i větším firmám, OSVČ. Webové stránky děláme pro advokátní kanceláře, autoservisy, kadeřnictví, obchody, nemocnice, lékaře, cukrárny, pekárny, stavební společnosti, soukromé ordinace, školy, školky, kapely, jakékoli akce a mnoho dalších...

Webové stránky děláme po celé České republice a primárně v Kutné Hoře, Kolíně, Čáslavi a v Praze

Postaráme se o vše

Vše začínajíc u koupě domény, přes tvorbu webu, až po jeho konečné uvedení do provozu a údržbu. 

Domluvte si schůzku ještě dnes

Můžete si s námi sjednat schůzku přímo ve vaší společnosti, či na kterémkoli jiném místě v České republice.

Nově nabízíme možnost schůzky online.

Administrativa a správa Vašich webových stránek

Potřebujete na Vašich stránkách časté úpravy a změny? S radostí se Vám o stránky budeme starat a upravovat je dle Vašeho přání.

Nethub S8 samsung-min

Používáme WordPress

Redakční systém wordpress patří mezi nejpopulárnější redakční systémy po celém světě. Stránky na WordPressu používají i giganti, jako je např. Misrosoft, Sonny, BBC, FaceBook, The Walt Disney Company a miliony dalších.

Toto řešení je pohodlné především pro Vás, protože právě díky WordPressu i vy zvládnete menší úpravy na Vašich stránkách bez naší pomoci. 

Web od NetHubu

Webové stránky jsou ve 21. století jedním z hlavních nástrojů pro růst společnosti. Každý návštěvník se podívá na web a bude chtít vidět lákavý, přehledný a autentický design, který umí prodávat. NetHub se postará o Váš úspěch.

růst webu

Časté dotazy

Určitě ano, doménu jsme schopni převést a udělat Vám na ní web podle Vašich představ. 

Časté úpravy na stránce pro nás nejsou žádný problém, za mesíční poplatek se Vám o stránky budeme starat a nebo Vás naučíme základní úpravy s redakčním softwarem, abyste menší úpravy zvládli i bez naší pomoci.

Samozřejmě ano, dle služeb, které vy nebo vaše společnost poskytuje jsme schopni vytvořit věkem i místem cílenou reklamu ve spolupráci s Googlem, FaceBookem, či Seznamem.

Propagace Vašich služeb na sociálních sítích je naprosto běžná, rádi Vám zhotovíme účet a budeme se starat o jeho růst a dosažitelnost.

I o to se umíme postarat, stačí když nám sdělíte všechny potřebné přístupové údaje k původnímu webu a my Vám z Vašich starých stránek uděláme moderní, srozumitelný a cenově dostupný web a přitom zachováme Vaši původní doménu.

Zavolejte nám